ТЕРИТОРІЯ EUROPE (EUR)

А Економ

Медичні витрати (А) 30 000 Euro

Тривалість подорожі 30 діб - 140,00грн.

Тривалість подорожі 60 діб - 200,00грн

Тривалість подорожі 90 діб - 260,00грн

Тривалість подорожі 180 діб - 300,00грн

Тривалість подорожі 365 діб - 480,00грн

Полис высылаем по НОВОЙ ПОЧТЕ (Доставка бесплатно). Для оформления нужны:

фото загранпаспорта, количество дней, с какого числа действует - на вайбер (095)6296138

Страхування подорожуючих за кордон

Міжнародний договір страхування АТ СГ Ю.БІ.АЙ. (поліс) гарантує Туристу при настанні раптового захворювання або нещасного випадку за кордоном покриття в необхідному обсязі невідкладної медичної допомоги та/або оплату даних витрат після повернення в країну постійного проживання.

Наші переваги:

  • Індивідуальний підхід до кожного Страхувальника
  • СГ «Ю.БІ.АЙ» акредитована в посольствах усіх країн світу;
  • Конкурентоспроможні тарифи, гнучка система знижок;
  • On-line програма з оформлення міжнародного договору;
  • Надаємо страховий захист жінкам із строком вагітності до 29 тижня;

Організацію необхідних для туриста послуг за кордоном забезпечує Міжнародна асистанська компанія SAVITAR GROUP

Програма страхування А Econom

ПОСЛУГИ, ВАРТІСТЬ НАДАННЯ ЯКИХ ВІДШКОДОВУЄ СТРАХОВИК:

Невідкладна медична допомога, яка надана Застрахованій особі при раптовому захворюванні та/або нещасному випадку, якщо з медичної точки зору стан здоров'я Застрахованого вимагає надання невідкладної швидкої допомоги, екстреної госпіталізації до стаціонару.

Транспортування Застрахованої особи, в разі клінічної необхідності, за медичними показаннями виключно до найближчої профільної лікарні автомашиною швидкої допомоги або іншим транспортним засобом.

Репатріація Застрахованої особи з необхідним медичним супроводом (якщо такий супровід призначений лікарем та узгоджений із Асистанською компанією) від місця перебування цієї особи за кордоном у країну її постійного проживання. Страховик відшкодовує витрати на репатріацію Застрахованої особи в розмірі до 500 (п'ятсот) Євро/Доларів США (в залежності від валюти страхової суми). Кінцевим пунктом маршруту репатріації у країні постійного проживання є конкретний аеропорт або певний митний пункт у цій країні. Рішення про необхідність і можливість репатріації, а також про вибір засобу її здійснення і маршрут приймає Страховик за узгодженням із Асистанською компанією, медичним закладом та лікарем Застрахованої особи.

Репатріація останків Застрахованої особи (у разі її смерті внаслідок нещасного випадку або раптового захворювання) в країну постійного проживання, або поховання (кремація) тіла Застрахованої особи в країні знаходження. Всі заходи із надання цих послуг організовує виключно Асистанська компанія за узгодженням із Страховиком.

Страховик відшкодовує витрати виключно за мінімально необхідним набором послуг з поховання (кремації) тіла Застрахованої особи в країні перебування, але не більше 500 (п'ятсот) Євро/Доларів США (в залежності від валюти страхової суми). Кінцевий пункт маршруту репатріації визначається за згодою сторін Договору. Зокрема, ним може бути аеропорт/залізнична станція, найбільш близько розташовані до передбачуваного місця поховання Застрахованої особи у країні її постійного проживання, або митний пункт, найближчий до кордону, у країні постійного проживання Застрахованої особи.

ПРИМІТКА. Для організації репатріації родичі померлого повинні в найкоротший строк надати Страховику належним чином оформленні документи, що підтверджують їх родинний зв'язок із померлою Застрахованою особою, а також заяву-підтвердження про готовність забрати тіло померлого після перевезення труни на митну територію країни, де постійно проживала Застрахована особа. Вид транспорту та строки репатріації визначаються Страховиком.

Ищите в соц.сетях

Напишите нам

Приходите в офис